Dr. Göksel beyle nefes almak muhteşem.

Arkadaşlar merhaba, bende talihsiz bir burun ameliyatından sonra Canım doktorum Göksel beye revizyon olanlardanım ben bu yılın başında oldum ameliyatımı gerçekten çok zahmetli bir durum yaşattım doktoruma yaklaşık 4 saat kadar sürdü ameliyatım ama inanın onun ve ekibin bir insan hayatında bu kadar etkili olması gerçekten inanılmaz . Hafta sonu kont. için gittim kendisinede anllatım durumumdaki değişikliği ilk ameliyatımdan sonra sürekli baş agrısı ve kulak agrısı çekiyordum ve bu tam 5 yıl böle devam ettim görsellikten geçtim depresyon ilaçları almaya başlamıştım. Nefes alıp verememek bunu bilmeyen için anlaşılmaz bir durum ama ben çok ciddiyim ki hayat kalitem arttı tabiki 2.bir ameliyata güven içinde girdim ama tüm korkularımın gerçekten yersiz olduğunu iyileşme sürecinde anladım. 10 günün sonunda işe başladım morluk ve şişlikler 3. gün inmeye başladı burnum yaklaşık 6. ayında tam anlamıyla oturmuştu çok şükür.
ve ben her ne zaman böle durum yaşayan biri olsa kendisini ve ekibini anlatmak için ailem diyecem kadar sıcak diye başlıyorum söze. 🙂 Göksel konusunda uzmanlığı hastaya verdiği enerji ve bilgi donanımı ile yolumuzu aydınlatıyor. Burda bende 2 tane başlık açtım revizyon korkulu rüya değil diye onlarıda okuyabilirsiniz ve resimlerimide paylaşıyorum öncesi sonrası diye:) Birde sır vereyim size tüm güzellik formlarını bilen biri olarak söylüyorum göksel bey kusursuz bir iş yaparak küçük dokunuşlarla büyük mucizler yaratıyor…Buradan kendisine ve ekibine (Deniz ve Yeliz Hanıma  ) sonsuz sevgiler Tüm arkadaşlarım sizlere acil şifalar diliyorum.
Sebile  Eraymanlı

Op.Dr. Abdülkadir Göksel Gaziantep’te doğdu ve ilk, orta öğrenimini Gaziantep’te tamamlayarak İstanbul Tıp Fakültesi’ne girdi. Fakülte yıllarında Ingiltere ve Ispanya’da klinik staj ve çalışmalarda bulundu. 1993 yılında Istanbul Tıp Fakültesi’nden Tıp Doktoru olarak mezun olarak, 1998 yılında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanlığı’nı aldı. Uzmanlık eğitimi yıllarında özellikle Horlama ve Uyku Apnesi, Fonksiyonel Burun Cerrahisi konularına ilgi duydu ve bu konularda araştırmalar yaptı. Eğitim süresi içerisinde gerek yurt içi, gerek yurt dışında otuzdan fazla kongre ve kursa tebliğ ve posterler ile katıldı. Avusturya’da Center of Anatomy and Cell Biology of Vienna Medical University’de yüz estetik cerrahisinin kendi alanında önemli isimlerinden Giovanni Botti ile birlikte çalıştı. Chicago’da Amerikan Rinoloji Derneği Başkanı Prof.Dr.Howard L. Levine’den sinüzit tedavisinde son derece yeni bir teknik olan ‘Balon Sinoplasti’ eğitimi aldı. İrlanda’da Royal College of Surgeons in Ireland’da yüz plastik cerrahisi ile ilgili bir çok çalışma ve kadavralar üzerinde araştırmalar yaptı. Dünyanın en iyi yüz plastik cerrahları arasında yer alan Prof.Dr.Bahman Guyuron ile Cleveland Case Western Reverse University’de birlikte çalışma imkanı bularak, rinoplasti ve migren cerrahisi ameliyatları konusunda ki deneyimini artırdı. Yurt içinde ki kongrelerin yanı sıra Asya, Avrupa ve Amerika’da ki uluslar arası yüz plastik cerrahisi akademilerinin düzenlediği kongrelere bir çok kez konuşmacı olarak davet edildi. Asistanlık yıllarından itibaren meslek yaşamında 14.000′den fazla ameliyat yapan Abdülkadir Göksel’in, özellikle burun estetik cerrahisi, horlama, sinüzit ve endoskopik gözyaşı kesesi ameliyat sayıları standartların üzerindedir. Her yıl Türk ve yabancı bir çok asistan ve uzman doktor ameliyatlarını izlemek için konuk olmakta ve Dr.Abdülkadir Göksel’in kendine özgü Rinoplasti tekniğini öğrenmek istemektedir. Op.Dr.Göksel Avrupa Yüz Plastik Rekonstrüktif Cerrahi BOARD sertifikası sahibidir (European Board for Certification in Facial Plastic and Reconstructive Surgery) ve ileri düzeyde İngilizce bilmektedir. Ayrıca European Rhinoplasty Society,European Academy of Facial Plastic Surgery, Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği, Türk Rinoloji Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı, İstanbul Tabipler Odası üyeliği bulunmaktadır. K.B.B. alanındaki yayınları ve teknolojiyi yakından takip eden Dr. Abdülkadir Göksel, Horlama, Estetik Burun Cerrahisi, Alerji ve Sinüzitler, Endoskopik Gözyaşı Kesesi Ameliyatları gibi konularla ilgili olarak bir çok kez televizyon ve radyo programlarına davet edilmiş ve bilgi vermiştir. Rinoİstanbul kliniğinin kurucusu olan Dr. Abdülkadir Göksel hastalarına 15 yıldır aynı çatı altında hizmet vermekte olup, kendisi aynı zamanda “www.kulakburunbogaz.com ” web sitesinin editörlüğünü yapmaktadır.

YORUMLAR

*

WordPress Image Lightbox