Doktorunuzdan Mesaj Var

Merhaba,

Bugün size ilk defa kulakburunbogaz bültenimizle ulaşıyoruz. Bundan böyle düzenli olarak kulakburunbogaz alanındaki gelişmeleri ve tedavi yeniliklerini bültenimiz yoluyla sizlere ulaştıracağız. Yüz estetiği, özellikle de burun estetiği konusunda aklınıza takılan ve yanıt bulamadığınız konularda yazılarımızı sizlerle paylaşacağız.
Bugüne kadar tedavisini üstlendiğim binlerce hastam ile adeta büyük bir aile olup iletişimimizin daha da yakın olabilmesi için bültenimiz eminim iyi bir araç olacaktır. Web sitemizdeki sorular bölümünden ve benim mail adresimden de görüş ve isteklerinizi iletmeniz, size daha fazla katkıda bulunabilmemiz adına bizim için önemlidir. Yardımlarınız bültenimizi zenginleştirecek ve daha yararlı hale getirecektir.

Bültenimizde sizin de ameliyat ve tedavi deneyiminizi paylaşabilmemiz için sadece kısa bir vakit ayırıp deneyiminizi bize aktarmanız yeterli olacaktır.

Rino İstanbul ailesi adına sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.

Op.Dr.Abdülkadir GÖKSEL

Op. Dr. Abdülkadir Göksel

RANDEVU AL
Sohbeti Başlat
Kulakburunbogaz.com'a Hoş geldiniz; Size daha hızlı yanıt verebilmemiz için, hangi konuda bilgi almak istediğinizi belirtir misiniz?